Уторак, 2.12.
Нема планираних искључења.
Среда, 3.12.
Нема планираних искључења.
Четвртак, 4.12.
Нема планираних искључења.
Петак, 5.12.
Нема планираних искључења.
Profesor Ekonomskog fakulteta u Beogradu Ljubodrag Savić ocenio je da bi za rešenje situacije u vezi sa američkim sankcijama Naftnoj industriji Srbije (NIS) mađarski MOL bio bolja opcija od mogućih arapskih partnera. "Ako bih mogao da se opredeljujem, MOL je bolja opcija od arapskih partnera, iako su mnogo veća rafinerija, ali MOL je evropska priča, imamo dobre odnose sa Mađarskom. Ali, naravno, opcija je i da država Srbije bude većinski vlasnik", rekao je Savić za Radio-televiziju Srbije.
На породичној кући и више занатских радњи у улици Стевана Немање у ужем центру Новог Пазара избио је пожар у коме није било повређених. Пожар је избио нешто после 11 часова. Ватрогасци спасиоци су на терену и успели су да локализују пожар који је, судећи по снимцима, захватио породичну кућу и део пословних објекта који се налазе уз кућу.
Rešenje za Naftnu industriju Srbije nazire se u pravcu u koji niko ne gleda - pustiće se da kompanija propadne i ostaviće se nefunkcionalni entitet Gazpromu, ocenio je analitičar Vladan Pavlović. Zbog toga se sada"kopa i rukama i nogama"kako bi se obezbedio što veći uvoz derivata i logistika, dodao je ovaj analitičar brokerske kuće IPOPEMA-Securities Vladan Pavlović.Iako bi NIS trebalo da bude tema ozbiljnije prirode, ona je već poprimila oblik parodije i rijalitija, u kome više nije jasno ko šta i kako izjavljuje, koliko je to kredibilno i kako se tumači, piše Pavlović u autorskom tekstu za specijalizovani portalEnergija Balkana.
(водовод, планирани радови)
04.12.2025 Планирани радови на водоводној мрежи у општини Зв ездараЗВЕЗДАРА Због планираних радова на водоводној мрежи у општини Звездар а, у четвртак, 4. децембра 2025. године, од 08.30 до 18.00 с ати, без воде ће остати потрошачи у следећим улицама: Андре Стевановића, Владимира Митровића (од Светозара Радојчића до Андре Стевано вића) и Браће Јерковић – парна страна (од Рајачке до Владимира Митро вића). За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђена је аутоцис терна. Молимо потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе. *Уколико имате проблема са водоснабдевањем, а не налазите се у зони извођења планираних радова, проверите да ли се ваша улица налази на списку кварова: Кварови на водоводној мрежи >>
Ovo nije servis "EPS Distribucije".
Prijavite kvar na električnoj mreži