Среда, 3.12.
Нема планираних искључења.
Четвртак, 4.12.
Нема планираних искључења.
Петак, 5.12.
Нема планираних искључења.
Субота, 6.12.
Нема планираних искључења.
Očekivali smo da ćemo da dobijemo licencu za nastavak snabdevanja naftnom naše rafinerije u Pančevu, ali nismo dobili pozitivnu odluku, rekao je.
У Рафинерији нафте Панчево почиње процес обуставе рада производних постројења услед недостатка сирове нафте за прераду, насталог као последица санкција које је Министарство финансијa САД увело компанији НИС. Обустава рада процесних постројења одвија се по принципу који се примењује када је реч о планским ремонтима и изводи се у складу са законима Србије, интерним правилима компаније и најстрожијим еколошким стандардима и правилима безбедности и здравља на раду, наводи се у саопштењу НИС-а.
U Vodovodskoj ulici u beogradskom naselju Žarkovu u noći između nedelje i ponedeljka u eksploziji i požaru koji je potom usledio, uništeno je nekoliko privatnih automobia. Nekoliko privatnih automobila potpuno je uništeno, a nekoliko je uništeno u eksploziji i požaru koji se noćas dogodio u Vodovodskoj ulici u beogradskom naselju Žarkovo.
(водовод, планирани радови)
04.12.2025 Планирани радови на водоводној мрежи у општини Зв ездараЗВЕЗДАРА Због планираних радова на водоводној мрежи у општини Звездар а, у четвртак, 4. децембра 2025. године, од 08.30 до 18.00 с ати, без воде ће остати потрошачи у следећим улицама: Андре Стевановића, Владимира Митровића (од Светозара Радојчића до Андре Стевано вића) и Браће Јерковић – парна страна (од Рајачке до Владимира Митро вића). За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђена је аутоцис терна. Молимо потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе. *Уколико имате проблема са водоснабдевањем, а не налазите се у зони извођења планираних радова, проверите да ли се ваша улица налази на списку кварова: Кварови на водоводној мрежи >>
Ovo nije servis "EPS Distribucije".
Prijavite kvar na električnoj mreži