Петак, 28.11.
Нема планираних искључења.
Субота, 29.11.
Нема планираних искључења.
Недеља, 30.11.
Нема планираних искључења.
Понедељак, 1.12.
Нема планираних искључења.
Režim saobraćaja biće izmenjen od četvrtka, 27. novembra na deonici od Kucure do Savinog Sela zbog radova. "Putevi Srbije" navode graditi kanalizacioni vod na deonici Kucura - Savino Selo i to:- Na delu puta od stacionaže km 8+110, ulaz u naseljeno mesto Kucura do stacionaže km 11+515, ulaz u naseljeno mesto Savino Selo radovi će se odvijati sa zauzećem jedne saobraćajne trake regulisano mahačima - povremeno.- Na delu puta od stacionaže km 11+515, ulaz u naseljeno mesto Savino Selo do stacionaže km 11+915 radovi će se odvijati na bankini bez zauzeća saobraćajnih traka.
Nekadašnji guverner Narodne banke Srbije Dejan Šoškić objašnjava da bi obustavljanje platnog prometa Naftnoj industriji Srbije (NIS) praktično značilo tiho gašenje te kompanije. Narodna banka Srbije (NBS) saopštila da će obustaviti platni promet sa Naftnom industrijom Srbije (NIS), ukoliko ta kompanija ne dobije "licencu za poslovanje". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je Narodna banka dobila upozorenje, kao i sve poslovne banke, da mogu da postanu predmet sekundarnih sankcija.
Na pitanjeDemostatakako danas uUkrajiniživi običan svet, kaže da nakon gotovo četiri godine rada imaju uhodani sistem snabdevanja vodom, hranom, energentima i medikamentima. Ali, te vodove remete svakodnevna bombardovanja, sada su najviše na udaru struja i toplovodi.
(водовод, планирани радови)
Нема планираних радова.
Ovo nije servis "EPS Distribucije".
Prijavite kvar na električnoj mreži