Среда, 3.12.
Нема планираних искључења.
Четвртак, 4.12.
Нема планираних искључења.
Петак, 5.12.
Нема планираних искључења.
Субота, 6.12.
Нема планираних искључења.
Pitanje Naftne industrije Srbije (NIS) direktno je pod ličnom kontrolom predsednika Rusije Vladimira Putina i zato vrlo mali broj ljudi zna šta se dešava. To je za RTS rekla Nadežda Kokotović iz "Briselskog kluba za energetiku".Kokotović je istakla da Srbija ima obavezu da zaštiti svoje tržište, svoje zaposlene i mora da preduzme određene pravne i diplomatske i rizike i korake.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da nema dobrih vesti što se tiče NIS-a - nismo dobili pozitivnu odluku SAD. On je to rekao nakon sastanka sa timovima zaduženim za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje."Nemamo dobrih vesti za vas što se tiče napretka po pitanju NIS-a, nekoliko važnih informacija i mera i šta je sve ono što država preduzima i ono što ćemo da uradimo u narednom periodu.
Професор Економског факултета у Београду Велимир Лукић рекао је за РТС да је питање НИС-а геополитичко и спољнополитичко и како ОФАК пресуди у вези са овом компанијом, то ће имати импликације на одлуке о другим руским компанијама из енергетског сектора, које се налазе под сличним санкцијама. Чињеница је да ће почети да се празне резерве, а што се тиче увоза очекујем да ће се повећати, каже Лукић. Професор Економског факултета у Београду Велимир Лукић рекао је да је у вези са НИС-ом једина ствар која је извесна – неизвесност.
(водовод, планирани радови)
04.12.2025 Планирани радови на водоводној мрежи у општини Зв ездараЗВЕЗДАРА Због планираних радова на водоводној мрежи у општини Звездар а, у четвртак, 4. децембра 2025. године, од 08.30 до 18.00 с ати, без воде ће остати потрошачи у следећим улицама: Андре Стевановића, Владимира Митровића (од Светозара Радојчића до Андре Стевано вића) и Браће Јерковић – парна страна (од Рајачке до Владимира Митро вића). За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђена је аутоцис терна. Молимо потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе. *Уколико имате проблема са водоснабдевањем, а не налазите се у зони извођења планираних радова, проверите да ли се ваша улица налази на списку кварова: Кварови на водоводној мрежи >>
Ovo nije servis "EPS Distribucije".
Prijavite kvar na električnoj mreži
16:26 Zbog cega nema struje na Zvezdari kod Vuka?
1